Linia drukarek A3 firmy Canon zdobywa prestiżową nagrodę branżową!

News

innov8 Digital Solutions z radością informuje, że drukarki Canon imageRUNNER ADVANCE A3 - linia, którą z dumą oferujemy - została uznana przez Keypoint Intelligence - Buyers Laboratory po raz czwarty w ciągu ostatnich pięciu lat za linię roku 2020 w kategorii kopiarek wielofunkcyjnych! Buyers Lab jest od ponad 50 lat źródłem bezstronnych i wiarygodnych informacji dla globalnej branży przetwarzania obrazu dokumentów. Zgodnie z oczekiwaniami, w celu wyłonienia zwycięskiej linii urządzeń wielofunkcyjnych do kopiarek na rok 2020 przeprowadzono rygorystyczne oceny laboratoryjne. W szczególności zespół badaczy analizował niezawodność produktów, bezpieczeństwo, procedury konserwacji, zarządzanie urządzeniami, łatwość obsługi, wzornictwo i uniwersalne możliwości.

Uzyskanie tytułu najlepszego urządzenia wielofunkcyjnego dla linii A3 podkreśla charakterystyczną niezawodność firmy Canon i jej nieustanne zaangażowanie w spełnianie potrzeb biznesowych do tego stopnia, że linia urządzeń wielofunkcyjnych do kopiarek firmy Canon została opisana przez Keypoint Intelligence jako "wyznaczająca standardy w branży".

Oprócz nagrody za linię urządzeń wielofunkcyjnych roku, firma Canon otrzymała również trzy nagrody za uzupełniające oprogramowanie do drukarek w kategoriach Outstanding Cloud Output Management, Information Governance oraz Scan Capture and Processing. Te trzy nagrody Document Imaging Software Pick Awards służą dalszemu ugruntowaniu pozycji firmy Canon nie tylko jako najlepszego w swojej klasie producenta drukarek, ale także jako lidera branży oprogramowania do drukarek, zaprojektowanego z myślą o zwiększeniu wydajności przepływu pracy, rozwiązaniu problemów związanych z bezpieczeństwem i kontroli kosztów.

Co sprawia, że drukarki A3 imageRUNNER ADVANCE z certyfikatem ENERGY STAR® zasługują na wyróżnienie?

  • Imponująca seria wielofunkcyjnych drukarek, skanerów i kopiarek imageRUNNER ADVANCE została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu produktywności i wydajności biura, zapewniając wyjątkową jakość wydruków i efektowne obrazy w wymagających środowiskach pracy o dużym natężeniu i zróżnicowanych potrzebach.
  • Te inteligentne systemy zapewniają intuicyjną obsługę dzięki dużemu, czułemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu, który można dostosować do specyficznych potrzeb użytkowników w zakresie przepływu pracy.
  • Urządzenia wielofunkcyjne z serii imageRUNNER ADVANCE wspierają całościowe rozwiązania biznesowe firmy Canon, współpracując bezproblemowo ze zintegrowanym oprogramowaniem i usługami firmy Canon, takimi jak opcjonalny uniFLOW, umożliwiającymi szczegółowe śledzenie, raportowanie i analizę kosztów.
  • Jakość i niezawodność w połączeniu ze zdalną diagnostyką i powiadomieniami o stanie pomagają uzupełniać zapasy materiałów eksploatacyjnych, przyczyniając się do wysokiej wydajności i maksymalnego czasu pracy.
  • Możliwość stosowania zasad drukowania, monitorowania wydruków i ograniczania użytkowania przez użytkowników pozwala ograniczyć niepotrzebne drukowanie, a tym samym utrzymać koszty pod kontrolą.
  • Seria imageRUNNER ADVANCE umożliwia użytkownikom skanowanie i konwertowanie dokumentów do plików PDF z możliwością wyszukiwania, Microsoft Word i Microsoft PowerPoint dzięki jednoprzebiegowemu, dwustronnemu podajnikowi dokumentów.
  • Zaawansowane standardowe funkcje bezpieczeństwa pozwalają chronić poufne informacje i pomagają zachować zgodność z przepisami.
  • Szereg opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa dokumentów oznacza, że dostęp do urządzenia jest łatwo kontrolowany, co ogranicza nieautoryzowane rozpowszechnianie poufnych informacji.

Wielokrotnie nagradzana drukarka spełniająca różnorodne potrzeby firm

Wszechstronność linii drukarek Canon imageRUNNER ADVANCE A3 oznacza, że wśród nich znajduje się drukarka wielofunkcyjna, która spełni potrzeby różnych firm:

Dla dużych przedsiębiorstw: Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER ADVANCE C7570i III

To urządzenie wielofunkcyjne kopiuje i drukuje w czerni i kolorze z prędkością 80 str./min w czerni i 70 str./min w kolorze w formacie do 13 x 19 cali. Standardowe podawanie papieru rozpoczyna się od podwójnej kasety na 1100 arkuszy, dwóch kaset na 550 arkuszy i 250-arkuszowego modułu ręcznego na 3550 arkuszy. Istnieje możliwość dodania modułu na 3500 arkuszy i modułu na 6000 arkuszy, co daje maksymalną pojemność 9300 arkuszy.

Urządzenie imageRUNNER ADVANCE C7570i jest przeznaczone dla środowisk o bardzo dużych potrzebach w zakresie druku, gdzie wymagana jest najwyższa jakość. W związku z tym byłaby to zbyt rozbudowana drukarka dla małej lub średniej firmy, ponieważ zbyt wiele funkcji pozostałoby niewykorzystanych.

Dla firm średniej wielkości: Seria kolorowych urządzeń imageRUNNER ADVANCE C5550i III (C5535i, C5550i, C5560i)

Drukowanie do 60 stron na minutę w czerni lub w kolorze na arkuszach o rozmiarach do 12 x 18 cali, maksymalna pojemność 6 350 arkuszy - ta seria drukarek wielofunkcyjnych kładzie duży nacisk na poprawę bezpieczeństwa danych i wydajności pracy biurowej.

Dla małych firm: Kolorowy imageRUNNER ADVANCE C3530i III

Drukowanie do 30 stron na minutę w czerni i w kolorze na arkuszach o rozmiarach do 12' x 18' - mocne i elastyczne funkcje urządzenia imageRUNNER ADVANCE C3530i III o maksymalnej pojemności 2300 arkuszy papieru pomogą mniejszym biurom o niskich i średnich potrzebach w zakresie druku osiągnąć maksymalną wydajność.

Twój zakup wspiera fundację BC Cancer Foundation

Przy zakupie nowego sprzętu biurowego do 30 kwietnia, innov8 przekaże 4% ceny zakupu na rzecz BC Cancer Foundation. Jest to sprawa niezwykle bliska naszym sercom. Córka bliskiego przyjaciela rodziny innov8 została niestety zdiagnozowana na raka w ostatnie święta Bożego Narodzenia, więc badania nad rakiem są czymś, co z dumą wspieramy. Więcej o Elarze i jej rodzinie, a także o wspaniałej pracy BC Cancer Foundation można przeczytać na tym blogu.

Bonusowy prezent przy zakupie!

Drukarka wielofunkcyjna A3 firmy Canon będzie imponującym dodatkiem do każdej małej i średniej firmy lub działu w dużej organizacji. Jeśli zdecydujesz, że drukarka A3 Canon jest odpowiednia dla Twojej firmy i dokonasz zakupu w lutym, dołączymy zabawną, kieszonkową miniaturową drukarkę fotograficzną Canon Ivy o wartości 159,99 USD! W połączeniu z aplikacją można dostosować zdjęcia, dodając do nich ramki, emojis, naklejki, filtry i inne elementy przed ich wydrukowaniem!

Aby dowiedzieć się, czy drukarka Canon A3 z linii imageRUNNER ADVANCE jest odpowiednia dla Twojej firmy, zarejestruj się na bezpłatną ocenę biura przez innov8 i odkryj oszczędności - czas i pieniądze - jakie można osiągnąć dzięki najnowszej technologii. Luty to miesiąc miłości, a my dzielimy się nią, przekazując darowizny na rzecz BC Cancer Foundation i oferując bonusowy prezent przy zakupie. Nie ma lepszego momentu na modernizację sprzętu biurowego, więc na co czekasz?