Bezpieczne i wszechstronne - przegląd nowej serii urządzeń Canon imageRUNNER 1643

News

Firma Canon ogłosiła właśnie wprowadzenie na rynek nowej serii urządzeń imageRUNNER 1643iF, składającej się z dwóch nowych modeli czarno-białych drukarek wielofunkcyjnych, które stanowią unowocześnienie serii imageRUNNER 1435+.

Dzięki czasowi wydruku pierwszej kopii wynoszącemu zaledwie 6,3 sekundy, możliwości skanowania w kolorze, faksowania i wysokiej niezawodności nowe urządzenia wielofunkcyjne firmy Canon to ważny element wyposażenia biura, który pomoże Ci osiągnąć wiele na małej przestrzeni.

Poniżej opisujemy, co sprawia, że seria Canon imageRUNNER 1643 stanowi krok naprzód w stosunku do swoich poprzedników MFP lub jest idealnym zamiennikiem dla istniejącej drukarki jednofunkcyjnej.

Wszystko w jednym - kopiowanie, skanowanie i faksowanie

Oba urządzenia wielofunkcyjne z serii 1643 są do siebie bardzo podobne, oba pracują z prędkością 45 str./min, ale model 1643iF posiada standardowe funkcje faksowania, podczas gdy model 1643i nie. Oba powyższe modele drukarek wielofunkcyjnych są wyposażone w jednoprzebiegowy dwustronny automatyczny podajnik dokumentów o prędkości skanowania do 70 obrazów na minutę, co sprawia, że są niezwykle wydajne przy skanowaniu dużych dokumentów.

Nowością w serii urządzeń wielofunkcyjnych 1643 jest intuicyjny, przypominający smartfon 5-calowy kolorowy panel dotykowy z dostępem do biblioteki aplikacji firmy Canon, który zapewnia użytkownikom wyjątkowe, dostosowane do ich potrzeb doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń wielofunkcyjnych.

Urządzenia wielofunkcyjne tej serii są również wyposażone w funkcje bezprzewodowej sieci LAN oraz opcje drukowania z urządzeń przenośnych, umożliwiające skanowanie do i drukowanie z kompatybilnych urządzeń przenośnych.

Niewielkie rozmiary drukarki

W wielu branżach przestrzeń biurowa jest ograniczona, a inwestowanie w duże urządzenia biurowe jest po prostu niemożliwe. Jeśli jednak potrzeby w zakresie drukowania są wysokie, małe firmy nie powinny rezygnować z szybkości, wydajności i efektywności drukarek na rzecz oszczędności miejsca. Możesz mieć obie te cechy dzięki serii drukarek all in one 1643 firmy Canon. Kompaktowa konstrukcja i elastyczna konfiguracja sprawiają, że to urządzenie wielofunkcyjne doskonale sprawdza się w sytuacjach, w których przestrzeń jest ograniczona, a opcja kaset na papier lub szafki pozwala na konfigurację biurkową lub wolnostojącą.

Łatwe w utrzymaniu i ekonomiczne

Drukarki z tej serii są łatwe w utrzymaniu i zostały zaprojektowane z myślą o końcowym wyniku finansowym. Oprogramowanie uniFLOW® firmy Canon pomaga kontrolować koszty dzięki zarządzaniu, śledzeniu i naliczaniu opłat za użytkowanie.

Łatwo wymienialne, wysokowydajne materiały eksploatacyjne minimalizują zakłócenia w pracy i pomagają uzyskać niski koszt wydruku strony. Dzięki konsoli imageWARE Enterprise Management Console i wtyczkom firmy Canon można również otrzymywać powiadomienia o konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych lub wezwania serwisu.

Zwiększone bezpieczeństwo

W dobie zwiększonej świadomości bezpieczeństwa cybernetycznego jednym z głównych atutów serii 1643 są silne zabezpieczenia w standardzie, np. możliwość wysyłania zaszyfrowanych plików PDF i dodawania cyfrowego podpisu urządzenia do plików PDF. Ma to na celu ułatwienie ochrony dostępu do urządzenia i ochronę zeskanowanych dokumentów. Obsługa uniFLOW Online Express firmy Canon zapewnia uwierzytelnianie użytkowników, po którym mogą oni bezpiecznie pobierać dokumenty z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci. Istnieje również możliwość uaktualnienia do obsługi w chmurze, co zapewnia bogatszą obsługę funkcji, w tym zarządzanie drukiem i integrację z chmurą innych firm w zakresie drukowania i skanowania.

Drukarki All-in-one z serii 1643 są również wyposażone w technologię sprawdzającą, czy proces uruchamiania urządzenia, oprogramowanie sprzętowe i aplikacje są inicjowane bez ingerencji osób niepowołanych.

Zbudowane z myślą o środowisku

Canon imageRUNNER 1643iF ma certyfikat ENERGY STAR® i charakteryzuje się niskim całkowitym zużyciem energii, co jest zgodne z rygorystyczną polityką firmy Canon dotyczącą zielonych zamówień i zobowiązań w zakresie ochrony środowiska.

Jakiego rodzaju firmy mogą skorzystać z urządzeń z serii Canon imageRUNNER 1643?

Ta seria drukarek wielofunkcyjnych sprawdzi się w małej firmie lub w dziale w dużej korporacji, gdzie wymagana jest bezpieczna i niezawodna drukarka wielofunkcyjna, ale najważniejszy jest całkowity koszt posiadania.

Wnioski

Jeśli prowadzisz małą firmę lub dział w większej organizacji i szukasz niezawodnego i szybkiego urządzenia wielofunkcyjnego, które można by dodać do swojej linii urządzeń biurowych, nie szukaj dalej niż seria Canon imageRUNNER 1643. Dzięki temu, że Canon jest liderem w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazu, wiesz, że jakość jest standardem. Ponadto, w porównaniu z poprzednimi urządzeniami wielofunkcyjnymi Canon, te modele mają kilka nowych, wspaniałych funkcji, w tym zwiększone bezpieczeństwo sieciowe, które może znacznie zwiększyć produktywność, podnieść wydajność biura i zoptymalizować działania związane z drukowaniem.